Šis aukcionas yra uždaras

Uždaras žemės ūkio paskirties žemės sklypo (mėgėjų sodo žemės sklypai) pardavimo aukcionas Radviliškio r. sav., Radviliškio m., Jonažolių g. 8 (kadastro Nr. 7157/0021:207)

Aukciono numeris:95637
Kadastro numeris:7157/0021:207
Plotas:0,0600 ha
Adresas:
Radviliškio r. sav., Radviliškio m., Jonažolių g. 8
Parduodamas išsimokėtinai:Taip
Pradinė kaina:
4001.00 €
Pabaigos data ir laikas:
2023-07-04 15:28
Pabaigos statusas:
Sutarties projektas suderintas

Aukciono administratorius

Valstybės įmonės Žemės ūkio duomenų centro vadovo paskirtas kontaktinis asmuo Konstitucijos pr. 23-401 (A korpusas), Vilnius
Telefonas: 8 52 616092
Mob. telefonas: 8 626 78499
El. paštas: [email protected]

Uždaro aukciono būdu parduodamas žemės ūkio paskirties (mėgėjų sodo žemės sklypai) valstybinės žemės sklypas, esantis Radviliškio r. sav., SB "Obelėlė" teritorijoje.

Uždarame aukcione turi teisę dalyvauti visi mėgėjų sodo bendrijos "Obelėlė" žemės sklypų savininkai, turintys teisę pirkti parduodamą valstybinės žemės sklypą.

Daugiau informacijos apie dalyvavimo aukcione sąlygas ir taisykles galite rasti puslapyje "Taisyklės", arba teiraukitės aukciono administratoriaus.

Aukciono dalyvių registracijos pabaiga 2023-07-04 09:00.

Aukciono pradžia 2023-07-04 11:00.

Aukciono pabaiga 2023-07-04 15:00 (aukciono pabaigos laiko pratęsimo sąlygos nurodytos Tvarkos aprašo 24 punkte).

Už žemės sklypą galima atsiskaityti iš karto (iki pirkimo pardavimo sutarties pasirašymo dienos) arba išsimokėtinai (ne vėliau kaip per 15 metų ir ne mažiau kaip 10 procentų nustatytos žemės kainos sumokėti iš karto). Perkant išsimokėtinai, privalomos sumokėti iš karto žemės kainos dalies ir pradinio įnašo skirtumas, aukciono organizavimo (551,00 Eur) ir priverstinės hipotekos įregistravimo išlaidos turi būti sumokėtos iki valstybinės žemės sklypo pirkimo–pardavimo sutarties pasirašymo. 

Perkant išsimokėtinai už įsiskolinimo likutį aukciono laimėtojas moka 5 procentus metinių palūkanų.

Asmenims, turintiems įsiskolinimų, dėl kurių valstybinės žemės sklypai išsimokėtinai negali būti parduodami pagal valstybinės žemės įsigijimą reglamentuojančius teisės aktus, valstybinės žemės sklypas nebus parduodamas išsimokėtinai.

Didžiausia pasiūlyta kaina 5660.24 €

Pagrindinė žemės naudojimo paskirtis

žemės ūkio

Žemės sklypo naudojimo būdas

mėgėjų sodo žemės sklypai

SPECIALIOSIOS ŽEMĖS NAUDOJIMO SĄLYGOS

Įregistruotos teritorijos, kuriose taikomos specialiosios žemės naudojimo sąlygos:

Elektros tinklų apsaugos zonos (III skyrius, ketvirtasis skirsnis) (plotas 0,0077 ha)

Nustatyti žemės servitutai

nėra

Kiti naudojimo apribojimai

Papildomos sąlygos:

1. Asmenims, skolingiems valstybinės žemės pardavėjui už anksčiau išsimokėtinai įgytus valstybinės žemės sklypus (per nustatyta terminą nesumokėjusiems nustatytos sumos, sumokėjusiems ne visą sumą ar kitaip pažeidusiems šiame punkte nustatytą atsiskaitymo su valstybe tvarką), taip pat asmenims, turintiems kitų įsiskolinimų Nacionalinei žemės tarnybai už teikiamas paslaugas arba Lietuvos Respublikos valstybės biudžetui, savivaldybės biudžetui ar fondams, į kuriuos mokamus mokesčius administruoja Valstybinė mokesčių inspekcija (išskyrus atvejus, kai mokesčių, delspinigių, baudų mokėjimas atidėtas arba dėl šių mokesčių, delspinigių, baudų vyksta mokestinis ginčas), ar Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetui (išskyrus atvejus, kai socialinio draudimo įmokų, delspinigių, baudų mokėjimas atidėtas pagal sutartį ir yra vykdomi įsipareigojimai), kiti pageidaujami pirkti valstybinės žemės sklypai išsimokėtinai neparduodami, kol išvardyti įsiskolinimai nepadengiami.

2. Žemės sklypo plano parengimo išlaidos nekompensuojamos. Lėšos, gautos už parduotą valstybinės žemės sklypą, atskaičius aukciono organizavimo, priverstinės hipotekos nustatymo ir įregistravimo išlaidas, pervedamos į Lietuvos Respublikos valstybės biudžetą.

Susiję dokumentai

Žemės sklypo planas

Norėdami dalyvauti aukcione privalote prisijungti arba registruotis

Prisijungti
Registruotis
Svarbi informacija:
nuo 2020 m. sausio 1 d. įsigaliojus pakeistoms Lietuvos Respublikos miškų įstatymo nuostatoms, asmenys galės įsigyti miškų ūkio paskirties žemės sklypą tik gavę Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos sutikimą. Daugiau informacijos rasite čia.